Wybielanie

Wybielanie zębów to procedura lecznicza, o charakterze estetycznym, stosowana w stomatologii. Jest najmniej inwazyjna spośród wszystkich dostępnych na rynku usług tego rodzaju. Jeżeli interesuje Państwa profesjonalne wybieranie zębów (Warszawa) to zapraszamy do naszego gabinetu. Wykonujemy ten zabieg na najwyższym poziomie, a ogromnym atutem jest również atrakcyjna cena tej usługi.

Wybielanie jest zabiegiem polegającym na usunięciu przebarwień z głębszych warstw zębów, ma ono głównie znaczenie estetyczne. Obecnie celem medycyny i stomatologii jest nie tylko ochrona zdrowia, ale także zapewnienie pacjentom dobrego samopoczucia. W przypadku braku akceptacji koloru zębów przez pacjenta postępowaniem alternatywnym do wybielania są inwazyjne zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, np. licówki kompozytowe lub protetyki, np. korony lub licówki ceramiczne.
Zęby ulegają przebarwieniu z wiekiem, a przyczynia się do tego palenie papierosów i picie kawy oraz herbaty. Na zmianę koloru zębów może też mieć wpływ przyjmowanie niektórych leków.

Proces wybielania polega na reakcji chemicznej pomiędzy powierzchnią zębów a specjalnym wybielającym żelem, w niektórych metodach reakcja ta może być dodatkowo aktywowana i przyśpieszana za pomocą lamp o specjalnie dobranej częstotliwości światła halogenowego i światła LED.

Laserowe wybielanie zębów - Warszawa

Wybielanie można przeprowadzić na wiele sposobów: Jednym z nich jest system wybielania domowego np. amerykańskim systemem NITE WHITE ACP lub DAY WHITE ACP. Jest to skuteczna, bezbolesna, łatwa metoda wybielania, dzięki, której można zmienić barwę zęba nawet o kilka tonów. preparatem aktywnym jest żel o przyjemnym miętowym lub wiśniowym smaku. Wygląda to tak krok po kroku:
  • Dentysta pobiera wycisk łuków zębowych.
  • Następnie w pracowni przygotowywana jest specjalna miękka nakładka (szyna) na zęby, indywidualnie dopasowana do kształtu koron zębów.
  • Na kolejnej wizycie pacjent otrzymuje nakładki oraz strzykawki z żelem wybielającym wraz z dokładną instrukcją co do dalszego stosowania preparatu.
Najnowocześniejszym urządzeniem do wybielania gabinetowego dostępnym obecnie na światowym rynku, jest lampa Beyond Polus.
To połączenie innowacyjności, bezpieczeństwa oraz maksymalnych efektów w profesjonalnym wybielaniu zębów.

Postaw na laserowe wybielanie zębów z Dental Harmony - Warszawa to innowacja, precyzja i bezpieczeństwo w profesjonalnym wybielaniu zębów!

Proces laserowego wybielania w naszej klinice odbywa się za pomocą specjalnej lampy Akceleratora Beyond® Polus - to połączenie innowacyjności, bezpieczeństwa oraz maksymalnych efektów w profesjonalnym (laserowym) wybielaniu zębów - Warszawa. W szybki sposób pozwala na wybielanie zębów przy jednoczesnym zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa. Proces ten nie uszkadza zębów ani dziąseł. Lampa, którą wykonujemy laserowe wybielanie zębów, ma możliwość regulowania intensywności światła (łagodny, normalny oraz intensywny) podczas procesu obejmującego obydwa łuki zębowe. Wykorzystywana podczas zabiegów zaawansowana technologia filtracji eliminuje całkowicie promieniowanie podczerwone i UV oraz szkodliwe ciepło, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo, a także komfort podczas każdego zabiegu. Wybielanie zębów to proces, podczas którego zimne światło emitowane przez używaną lampę Polus niszczy aż 99 procent bakterii znajdujących się w jamie ustnej pacjenta, a także znacznie zmniejsza stany zapalne przyzębia. Niebieskie światło aktywuje reakcje fotochemiczne, tym samym wydobywając naturalną biel zębów.

Najlepsze efekty w okazyjnych cenach - sprawdź pakiety stomatologiczne

Metoda, gabinetowego wybielania (laserowe wybielanie Warszawa) którą stosujemy, cieszy się dużym powodzeniem zarówno ze względu na jej skuteczność, atrakcyjną cenę, oraz możliwość uzyskania uśmiechu <u>Gwiazdy Hollywood</u> zaledwie w ciągu <u>1,5 godziny</u>. Warto jednak mieć na uwadze, że nie każde przebarwienie da się skutecznie usunąć, a założone wcześniej wypełnienia kompozytowe oraz uzupełnienia protetyczne (porcelanowe) nie podlegają wybieleniu.