Umów wizytę

Wszyscy pacjenci rezerwujący pierwszą wizytę on-line, mają prawo do 10% zniżki podczas pierwszej wizyty u lekarza dowolnej specjalności lub podczas 1 wizyty u higienistki stomatologicznej. Zachęcamy Państwa do korzystania z elektronicznego sposobu zapisów w naszej Klinice. Jednocześnie prosimy, aby po zakończonej wizycie u lekarza lub higienistki zgłosić fakt rezerwacji pierwszej wizyty on-line, aby uzyskać promocyjny rabat cenowy.

Zapraszamy do skorzystania z formularza wstępnej rezerwacji wizyty w klinice.

Skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia wizyty lub ustalenia dogodnego terminu wizyty w wypadku gdyby wybrany termin był niedostępny.


* Dane osobowe ujawniane w Formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.) po wyrażeniu przez potencjalnego Pacjenta zgody na ich wykorzystanie i przetwarzanie. Udzielenie zgody następuje poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w Formularzu. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystywanie jest udzielana na rzecz Dental Harmony w celu świadczenia usług stomatologicznych , wewnętrznych celów statystycznych oraz marketingowych. Administratorem danych osobowych jest Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna Dental Harmony z siedzibą w Warszawie ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45. Każdy użytkownik, którego dane osobowe są przetwarzane ma prawo wglądu do swoich danych, ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub żądania ich usunięcia poprzez wysłanie na adres Dental Harmony stosownego żądania wraz z podaniem imienia i nazwiska użytkownika.